VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’DAN SANDIKLI ZİYARETİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’DAN SANDIKLI ZİYARETİ

Afyonkarahisar Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki heyet Sandıklı İlçemizi ziyaret ederek Başkan Mustafa Çöl ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Vali Tutulmaz’ı Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile Sandıklı Belediyesi daire amirleri karşıladı.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen toplantıda Sandıklı İlçemiz ile konular masaya yatırılırken, her Çarşamba günü gerçekleştirilen İl Genel Meclis Encümen toplantısı ilk defa Sandıklı Belediyesi makam odasında gerçekleştirildi.

Yapılan toplantının akabinde heyet Akdağ’da düzenlenen araştırma gezisine katılarak, yapılan hizmetler ve bundan sonra düşünülen projeler hakkında Başkan Mustafa Çöl’den bilgiler aldılar.

Program sonunda görüşlerini aldığımız heyet; Sandıklı İlçesinin her geçen gün değişerek modernize olduğunu, Başkan Mustafa Çöl’ün yapmış olduğu hizmetlerin gözle görülebilir olduğunu, Akdağ’ın artık bir cazibe merkezi haline geldiğinin altını çizerek, başta Başkan Mustafa Çöl olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN