VALİ MUSTAFA TUTULMAZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » VALİ MUSTAFA TUTULMAZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı, Özel İdare Genel Sekreteri ile Sandıklı İlçemizi ziyaret ederek, organize edilen toplantılara katıldılar.

İlk olarak Sandıklı Belediyesini ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz’ı Başkan Mustafa Çöl, İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İl Genel Meclis Üyeleri ile Belediye Meclis Üyeleri karşılayarak hoş geldiniz dileklerinde bulundular.

Sandıklı Belediye makam odasında gerçekleştirilen Hüdai Termal Turizm alt yapı birliği toplantısına katılan heyet, gündemdeki konuları görüşerek oy birliği ile karara bağladılar.

Ardından ikinci toplantı Halk Eğitim Müdürlüğü binasında merkez ve köy muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleşti. Burada Vali Tutulmaz, yeni seçilen muhtarlarımıza hayırlı olsun dileklerini ileterek işlerinde yapmaları gereken kural ve kaidelerle ilgili kısa bilgiler verdi. Soru-cevap şekilden geçen son bölümde şikayet, istek ve temennileri alan Vali Tutulmaz katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

Son olarak Akin Köyünde Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen ORKÖY projesiyle hayat bulan doğal depoları inceleyen heyet yapımı hakkında yetkililerden bilgiler aldılar.

Yapılan toplantı ve incelemelerin ardından Vali Tutulmaz ile beraberindeki heyet Sandıklı ilçemizden ayrıldılar.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN