SANDIKLI AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÇÖL

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » SANDIKLI AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÇÖL

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Afyonkarahisar Miletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av.Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven’in katıldığı Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısı pazar günü saat 14:00’de Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda binlerce partilinin katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’in yapmış olduğu açılış konuşması ile başlayan aday tanıtım toplantısı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Milletvekillerimiz Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya, Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve akabinde Fatma Betül Sayan Kaya hanımefendinin yapmış olduğu selamlama konuşmaları ile devam etti.

Programın sonunda yapılan aday tanıtım organizasyonunda 59 ilçe ve belde adayı tek tek Ak Parti Genel Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya hanımefendi tarafından sahneye çağrılarak tebrik edilip adaylığının hayırlı olması temenni edildi. Sandıklı ilçemize sıra gelince salonun en fazla ses getiren ilçesi olarak dikkatleri üzerine çeken Sandıklı Ak Parti İlçe teşkilatımız tarafından atılan güller eşliğinde Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çöl sahneye çağrılarak görev kendisine verildi.

Başkan Mustafa Çöl bu kutlu görevin kendisine bir kez daha verilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bugüne kadar, “Hizmetkar” olma şerefine layık olduğumuz Sandıklı’mızda çok güzel işler yaptık, inşallah hemşerilerimin desteği ile yapmaya da devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma layık gördüğü bu kutsal görev ile bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz.  Allah’ım mahcup etmesin. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimden Allah razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN