SANDIKLI-AFYONKARAHİSAR MİNİBÜS SEFERLERİ BAŞLIYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » SANDIKLI-AFYONKARAHİSAR MİNİBÜS SEFERLERİ BAŞLIYOR

Bilindiği gibi Pandemi sürecinde hükümetimiz tarafından alınan tedbirler kapsamında şehirler arası yolculukların ikinci bir emre kadar askıya alınmasıyla durdurulan minibüs seferleri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açıkladığı normalleşme maddeleri doğrultusunda, 01 Haziran Pazartesi günü tekrar başlıyor.

Sandıklı Birlik ve Sandıklı Belediyesi araçları, bugün dezenfekte edilerek Pazartesi günü başlayacak olan Sandıklı-Afyon arası seferlerde vatandaşlarımızın kullanımına hazır bir hale getirildi.

Başkan Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımızın açıklamaları doğrultusunda soysal mesafe kuralları dikkate alınarak yapılacak olan seferlerde koltuk sayısının yarısı kadar yolcu alınacak, maskesiz kimse minibüslere binemeyecek, ve hijyen uygulaması devam edecek. Vatandaşlarımız Pazartesi gününden itibaren Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı birlik araçlarını kullanabilirler.”dedi

Sandıklı Birlik Başkanı Erdal Arık’da yaptığı açıklamada; “Sağ olsun Başkan Mustafa Çöl araçlarımızı sürekli dezenfekte ettirerek her an seferlere başlayacak gibi hazırda bekledik. Bütün araçlarımız bugün itibarı ile tekrar dezenfekte edilerek Pazartesi günü başlayacak olan seferlere her yönden hazırız.

Araçlarımız yine her zamanki gibi yarım saat aralıklarla hareket edecek olup sosyal mesafe kurallarına uyulacaktır. Ben bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ediyor, vatandaşlarımızı steril ve sağlık tedbirleri alınmış araçlarımızla, bütün şoför arkadaşlarımızla birlikte Sandıklı halkımıza tekrar hizmet vermekten dolayı duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyoruz.” Dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN