RAMAZAN AYI MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » RAMAZAN AYI MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

Ramazan ayında düzenlenen geleneksel mahalle iftarlarının ikincisi durağı, Sandıklı Kapalı Pazar yerinde Kevser Mahallesi sakinlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yağış ihtimaline karşı kapalı Pazar yerinde yapılan organizasyona katılan Başkan Mustafa Çöl, Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Öztopbaş ve Belediye meclis üyeleri, Kevser Mahallesi muhtarı Ramazan Çiçek tarafından karşılandı. Mahalle sakinlerini tek tek dolaşarak hoş geldiniz dileklerinde bulunan Başkan Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet, iftarı vatandaşlarımız ile açarak, yapılan duaya hep birlikte âmin dediler.

Başkan Mustafa Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu Cehennem ateşinden kurtulmak olan bu müstesna ayda, Kevser Mahallesi sakinlerimiz ile aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı kendimi son derece şanslı hissediyorum.

Ramazan ayında tutmuş olduğumuz oruçları, hayır hasenatı Allah-u Teala izzeti dergahında kabul etsin inşallah. Ben bu vesileyle burada bulunan bütün hemşerilerimin Ramazan ayı’nı bir kere daha tebrik ediyor, ailemiz, sevdiklerimiz, eş, dost ve çocuklarımız ile hep birlikte bizleri daha nice Ramazanlara ulaştırmasını cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadeleri yer verdi.

Konuşmanın akabinde Semazen gösterisi, Osmanlı şerbeti, mısır, çay ve meşrubat ikramı ile Kevser Mahallesi iftarımız sona erdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN