PROF. DR VEYSEL EROĞLUNDAN İLÇEMİZE ZİYARET

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » PROF. DR VEYSEL EROĞLUNDAN İLÇEMİZE ZİYARET

65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’dan oluşan heyet Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ü ziyaret ettiler.

Belediye makam odasında gerçekleşen ziyaret kapsamında Sandıklı ilçemiz için projeler masaya yatırılırken, Başkan Mustafa Çöl tarafından Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirildi.

Belediyede gerçekleştirilen ziyaretten sonra Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve beraberindeki heyet Sandıklı Ak Parti İlçe teşkilatına uğrayarak burada kısa bir toplantı gerçekleştirdiler, akabinde ilçemizdeki esnaflarımızı ziyaret ederek kendileriyle sohbetlerde bulundular.

Başkan Mustafa Çöl konu hakkında yapmış olduğu açıklamada; “Sayın Bakanımız, İl Genel Meclis Başkanımız ile beraber güzel ilçemize ziyaretleri ile bizleri mutlu ettiler. Sayın Bakanımız Sandıklılımız için yine hizmetlere seferber oldu. Muhteşem projeler Sayın Bakanımız ile Sandıklımızda hayat bulacak. İlçemiz adına kendilerine Teşekkürlerimizi sunuyoruz.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN