OKULLARIMIZA ASFALT DESTEĞİ BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » OKULLARIMIZA ASFALT DESTEĞİ BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN

Göreve geldiği günden bugüne okullarımıza verdiği destek ile eğitim ve öğretim camiasının takdirini toplayan Başkan Mustafa Çöl, şimdide iki okulumuza asfalt desteği vererek bu konu hakkındaki ilgi ve alakasını bir kez daha göstermiş oldu.

Eğitim ve Öğretim camiasından gelen bir başkan olarak ilçemizdeki okullarımıza desteğini sürdüren ve başarı çizgilerini yükseltmeleri için elinden gelen maddi, manevi desteği veren Başkan Mustafa Çöl, Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mustafa Kemal Ortaokulu’nun bahçelerini asfaltlama işlemlerin talimatını vererek bu konudaki eksikliği gidermiş oldu.

Fen İşlerine bağlı ekiplerimiz tarafından asfaltlama işlemlerinin yapıldığı okullarımızda, daha iyi şartlarda eğitim ve öğretim verilmesi için yapılan çalışmalar kapsamında Pandemi sonrası açılacak okullarımızın eksiklikleri tamamlanarak, sorunsuz bir eğitim sezonu hedefleniyor.

Görüşlerini aldığımız okul müdürlerimiz ve idarecilerimiz konuyla ilgili yapmış oldukları açıklamada, Başkan Mustafa Çöl başta olmak üzere bütün çalışan personellerine teşekkür ederek, kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN