MİNİK ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » MİNİK ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Birleşmiş Milletlere bağlı İNTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu tarafından düzenlenen dünya genelinden binlerce yarışmacının katıldığı Dünya İnternet Klavye Şampiyonası Finallerinde dereceye giren öğrencilerimiz Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Öğrenci, Öğretmen ve ailelerin katıldığı ziyarette konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Çöl; bu yaşta dünya şampiyonasında bu kadar güzel dereceler elde eden öğrencilerle bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ifade ederek, ilçemizin adını bu branşta duyurdukları için öğretmen Hasan Erdoğan başta olmak üzere emeği geçen bütün herkese teşekkür etti.

Klavye öğretmeni Hasan Erdoğan, 5 yıldır verilen emeklerin karşılığını bulduğunu, bu gururu yaşamak için çocukların ve ailelerin çok emek verdiğini, inşallah bundan sonra hız kesmeden çalışmalara devam edeceklerini ifade ederek, Başkan Mustafa Çöl’e kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretin sonunda Başkan Mustafa Çöl, bütün çocuklarımıza günün anlam ve önemine istinaden hediye vererek, kendilerini tebrik ettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN