MİLLET BAHÇEMİZE İLK FİDANLAR DİKİLDİ

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » MİLLET BAHÇEMİZE İLK FİDANLAR DİKİLDİ

Afyonkarahisar ilimize bir dizi temaslarda bulunmak için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum tarafından Canlı konferans sistemiyle gerçekleştirilen açılış ile Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık tarafından ilk fidanlar toprakla buluşturuldu.

Millet kıraathanesi, koşu, bisiklet, yürüyüş parkurları, oyun ve spor alanları ile ilçemize renk katacak olan Millet Bahçesi projesi için ilk adım törenle atılmış oldu.

Toplamda 50.000 m2 lik bir alana yapılacak olan proje kapsamında bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayları sonucunda ilçemize yapılacak olan millet bahçemiz için Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekillerimize, Afyonkarahisar Valimize ve emeği geçen ismini sayamadığım her kese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Destekleri sayesinde Sandıklımıza muhteşem bir eseri kazandırmanın haklı gururunu duymaktayız. Yıllarca ilçemize hizmet verecek olan kalıcı bir eser daha bırakmak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.”  İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN