KADIN KÜLTÜR EVİMİZ ULUSAL BASINDA SES GETİRDİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » KADIN KÜLTÜR EVİMİZ ULUSAL BASINDA SES GETİRDİ

Sandıklı İlçemizde Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in talimatları doğrultusunda açılan, Sandıklı Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı tarafından desteklenen Kadın Kültür Evimizde yapılan faaliyet ve organizasyonlar ulusal basında ses getirerek adından sıkça bahsettirmeye başladı.

Bunun en son örneği “Show Haber” ulusal kanalı ilçemizi ziyaret ederek, Sandıklı Kadın Kültür evimizde bir dizi çekim yaparak yapılan organizasyon ve faaliyetleri izleyicilerine aktardılar.

Her gün değişik faaliyet kollarında kadınlarımızı bilgilendirmeye yönelik eğitim verilen Kadın Kültür Evimizden faydalanmak isteyen kadınlarımız, şahsen başvurmaları halinde tamamen ücretsiz olan kurslarımıza kayıt yaptırabilir, bireysel danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirler.

Yapılan çekimde Afyonkarahisar Vali Yardımcımız Sayın Nurullah Kaya, Sandıklı Belediye Başkan Vekili Gülay Perçin, İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop katılarak çekimleri yakından takip ederek ilgili kanala Kadın Kültür Evimiz hakkında bilgiler verdiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN