İLÇEMİZDEKİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARIMIZ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » İLÇEMİZDEKİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARIMIZ

Sandıklı ilçemizde Kurban Bayramı münasebetiyle bayramlaşma programlarımız yoğun bir şekilde gerçekleşti.

Bu çerçevede ilk program Sandıklı Belediyesi Mezbahasında kurbanlarını kesen vatandaşlarımız ile Başkan Mustafa Çöl’ün bayramlarını kutlamasıyla başladı. Daha sonra Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve ilçe protokolü ile Hüseyin Develi Huzurevinde bulunan yaşlılarımızı ziyaret eden heyet, Şehidimiz İbrahim Çetin’in babası Salih Çetin ve Ailesi ile ayrıca Gazimiz Bayram Korkmaz ve Ailesini ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladılar.

Daha sonra Bedestende gerçekleştirilen bayramlaşma programımız; eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Afyonkarahisar Millevekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, Vali yardımcımız Mehmet Boztepe, ilçe protokülümüz Kızılören ve Hocalar Kaymakamlarımız ile Afyonkarahisar Ak Parti il teşkilatımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Hocalar ve Kızılören ilçelerimiz ile ortaklaşa düzenlenen programda Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl bir selamlama konuşması gerçekleştirirken, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu kapanış konuşması yaparak Sandıklı ilçemizi selamladılar.

Programın sonunda Sami Reis Döner dükkanının açılışını gerçekleştiren Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bütün Sandıklılı vatandaşlarımız ile bayramlaşarak ilçemizden ayrıldılar.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN