HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ

hosgeldin_bebek_projesi_devam_ediyorSandıklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek” projesi ile yeni doğan bebeklerin aileleri sevindiriliyor.
Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 4 aydan bu yana sürdürülen ve yeni doğan bebeklerin ailelerine verilen “Hoş Geldin Bebek” seti ile ailelerin sevindirildiğini söyledi. Bebeklerin ailelere olan yükünü hafifletmek için bebek seti hediye ettiklerini, proje kapsamında yeni doğan bebekleri ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Çöl, “Belediyemiz 4 ay önce “Hoş Geldin Bebek” projesini hayata geçirdi. Yeni doğum yapan anneler Evlendirme Memurluğumuzu ziyaret edip Hoş Geldin Bebek setini alıyorlar. Set içerisinde kırklık bebek takımı gibi bir bebeğin ihtiyacı olan her şey bulunmaktadır. Bugüne kadar 150 bebeğimizin ailesine set hediye ettik. Hoş Geldin Bebek kampanyamız bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. Sandıklı Belediyesi olarak vatandaşımızın iyi ve kötü gününde hep yanında oluyoruz. Projemiz görevde olduğumuz sürece devam edecektir” dedi.
Sandıklı Belediyesi’nden gelen hediye paketinden dolayı hayli memnun olduklarını dile getiren aileler, “Hatırlandığımızı bilmek güzel. Bebeğimize hediye verdiler, bizler de ailesi olarak mutlu olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN