HİSAR PARKIMIZ KAPILARINI SİZ KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZE AÇIYOR

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » HİSAR PARKIMIZ KAPILARINI SİZ KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZE AÇIYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda; SANBEL Şirketimiz tarafından restorasyonu yapılan “Hisar Park” 4 Ağustos Cuma günü yani yarın, saat 17:00’de siz değerli hemşehrilerimizin kullanımına sunulacaktır.

Uzun zamandır âtıl durumda bulunan Hisar tepesi, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün hayata geçirdiği Hisar kalesi istinat duvarı projesi kapsamında, çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları ve yol yapım çalışmaları ile eski gösterişli günlerine dönüyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Uzun bir çalışma sürecinin ardından, Hisar Tepesinde vatandaşlarımıza yönelik önemli bir hizmeti daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hepimiz için sağlıklı ve güvenli bir ortamda keyifli vakit geçirebileceği “Hisar Park” tamamlandı. Kent Park, Konak Park, Cumhuriyet Park’tan sonra Ailelerimizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış bu modern tesislerimiz, şehrimize yeni bir değer kazandıracak.

Sosyal tesislerimizde, çocuklarımız için oyun alanları, eğlence mekanları bulunuyor. Aynı zamanda, yetişkinlerimiz için dinlenme ve sosyal etkileşim alanları düzenledik. Bu tesislerimizde, ailelerimizin bir araya gelerek güzel anılar biriktirebileceği ve komşuluk ilişkilerini güçlendirebileceği ortamlar oluşturmayı hedefledik.

Toplumun sosyal dokusunu güçlendiren, tarihi dokuyu koruyarak, aileleri bir araya getiren böylesine kıymetli bir hizmeti hayata geçirmemizde emeği geçen tüm ekibimize ve destek veren herkese teşekkür ederim. Hisar Parkımızın açılışını 4 Ağustos Cuma günü saat 17:00’de gerçekleştireceğiz. Sizlerin de katılımını bekliyor, bu güzel anıyı birlikte paylaşmayı umuyorum.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN