GEZİCİ VEZNE HİZMETİMİZ BAŞLADI

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » GEZİCİ VEZNE HİZMETİMİZ BAŞLADI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda uzun bir zamandır alt yapı çalışmaları yürütülen gezici vezne hizmetimiz başladı.

Sandıklı Belediyemize su, emlak, reklam, yer işgaliye ve bunun gibi ödeme yapmak isteyen hemşehrilerimiz, artık Belediyemiz veznesine gelmelerine gerek kalmadan gezici veznemiz ile istedikleri zaman ödeme yapabilecekler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın daha hızlı, daha kolay ve daha erişilebilir hizmet alabilmelerini sağlamak adına “Gezici Vezne Hizmeti” ni başlatıyoruz.

Amacımız, siz değerli hemşehrilerimizin herhangi bir aksaklık yaşamadan belediye hizmetlerine erişebilmenizi sağlamaktır. Artık ihtiyaç duyduğunuzda belediye binasına gelmek zorunda kalmadan, ihtiyacınız olan hizmetleri doğrudan ayağınıza getiriyoruz. Gezici vezne personellerimiz farklı bölgelerde düzenli olarak hizmet verecek ve ödemeleriniz, başvurularınız veya diğer işlemleriniz için size yardımcı olacak.

Bu proje ile hem vatandaşlarımızın zaman kazanmasını hem de belediye hizmetlerine daha rahat ve etkin bir şekilde erişim sağlamasını hedefliyoruz. Sizlerden gelecek geri bildirimleri önemsiyoruz, çünkü amacımız hep birlikte daha yaşanabilir bir Sandıklı inşa etmektir.

Gezici Vezne Hizmeti projesinin hayata geçirilmesinde emeği geçen belediye çalışanlarımıza teşekkür ederim. Sizlerin memnuniyeti ve rahatı için çalışmaya devam edeceğiz. Her türlü görüş, öneri ve taleplerinizi daima dinlemeye hazırız. Daha güzel bir Sandıklı için birlikte ilerlemek dileğiyle.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN