GENÇLİK ŞÖLENİ İLÇEMİZDE DOLU DOLU GERÇEKLEŞTİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » GENÇLİK ŞÖLENİ İLÇEMİZDE DOLU DOLU GERÇEKLEŞTİ

15/21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle ilçemizde düzenlenen Gençlik Şöleni programı, ilçemiz sporcu ve velilerden oluşan kortej ile başlamış olup, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi tarafından sportif, kültürel etkinliklerle gerçekleşti.

Ayak Futbolu, Voleybol, Masa Tenisi, Okçuluk, Matrak gibi spor aktivitelerini 15 Temmuz Demokrasi Meydanına gelen çocuklarımız gönüllerince güzel bir gün geçirdiler.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Gençlik Şöleninde sporcu kardeşlerimizle bir araya gelerek kendilerini yalnız bırakmadı. Açılan spor istasyonları bizzat kendisi de deneme fırsatı bulan Başkan Mustafa Çöl, çocuklarımızın sevinçlerini paylaştılar.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı’da spor bambaşka diyerek çıkılan bu yolda, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzün hayata geçirdiği etkinlikleri yakından takip ederek kendileriyle ortaklaşa programlar düzenlemekten memnuniyet duyuyoruz.

Ben Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Murat Araz başta olmak üzere ekibine, velilerimize, sporcu kardeşlerimize fedakârlıklarından dolayı teşekkür ediyor, Sandıklı ilçemizin adını her türlü spor branşında başarıyla temsil ettikleri için kendileriyle gurur duyuyorum.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

FACEBOOKTA BİZ