EN ÖZEL DOĞUM GÜNÜ BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » EN ÖZEL DOĞUM GÜNÜ BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Şirinevler Mahallesinde düzenlenen mahalle iftarından sonra, Şirinevler Mahallesinde ikamet eden engelli kızımız Dudu’ya sürpriz doğum günü kutlamasında bulundu.

Dudu’nun doğum günü münasebetiyle düzenlenen ve aile içinde gerçekleşen sürpriz doğum gününe katılan Başkan Mustafa Çöl pastayı engelli kardeşimiz ile keserek kendisine yeni yaşının hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulunarak hediyeler verdi.

Yapılan sürpriz doğum günü kutlaması sebebi ile başta ailesi ve yakınları olmak üzere mahalle sakinleri Başkan Mustafa Çöl’e yapmış olduğu bu nazik jest için teşekkürlerini bildirerek, duyduklarını memnuniyeti dile getirdiler.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Çöl; “Dudu kızımıza gerekli şefkati, ilgi ve alakayı gösteren ailemize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizler idareci olduğumuz kadar birer birey olarak engelli kardeşlerimizin bütün problemlerinin çözüm noktasında her zaman yanlarındayız. Dudu kızımızı doğum günü sebebi ile ziyaret etme ve kendisinin yeni yaşını kutlarken yanında olmak istedik. İnşallah gelecek yıllar her zaman istediği gibi geçer. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın Dudu.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN