BİRİMLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BİRİMLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediyesi Müdürlükleri arasında düzenlenen “Birimler Arası Voleybol Turnuvası” tüm hızıyla devam ediyor.

14 Takımın katıldığı turnuvada grup aşaması sona ermiş olup gruplarında ilk 4 sırayı alan toplam 8 takım, çekilen kurayla çeyrek finalde birbirleriyle eşleştiler.

Bu sonuca göre; Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü-Zabıta Müdürlüğü ile, İtfaiye Müdürlüğü-Kaplıca İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ile, İmar&Mezarlık Müdürlüğü-Sanbel ile, Meclis Üyeleri-Fen İşleri Müdürlüğü ile eşleşmiş olup 10 Aralıktan itibaren Kapalı Spor Salonunda tek maç eleme sistemine göre çeyrek final maçları oynanacaktır.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Belediyemizde çalışan personellerimizin birbiriyle kaynaşması, iş stresinden uzaklaşmaları, rekabet içerisinde spor yapmalarını sağlayarak dinç ve zinde olmalarını sağlamak için düzenlediğimiz turnuvamız neşeli, eğlenceli ve birbirinden çekişmeli maçlara sahne oluyor. Bu güzel ortamda ben ve meclis üyesi arkadaşlarımızda personellerimizle birlikte bu heyecana ortak olarak turnuvada mücadele ediyoruz. İlerleyen zaman dilimlerinde belirli aralıklarla tekrarlayacağımız turnuvamızı geleneksel hale getirerek sporu Sandıklı Belediyemizde yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Maçlar izlemek isteyen bütün vatandaşlarımıza açık olup, ilgili müdürlüklerde çalışan personellerimizi takımlarını desteklemek için kapalı spor salonuna davet ediyoruz. Ayrıca maçları izlemeye gelen vatandaşlarımıza Sandıklı Belediyesi tarafından ücretsiz mısır ve çay ikramı yapılacaktır.” İfadelerine yer verdi.

Maç Programı

10 Aralık Salı            saat 20:00 Meclis Üyeleri-Fen İşleri Müdürlüğü

12 Aralık Perşembe  saat 20:00 İmar&Mezarlık-Sanbel

13 Aralık Cuma        saat 20:00 Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü-Zabıta Müdürlüğü

16 Aralık Pazartesi   saat 20:00 İtfaiye Müdürlüğü-Kaplıca İşletme ve İştirakler Müdürlüğü

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN