BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN “KAN VER AFYON” KAMPANYASINA DESTEK

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN “KAN VER AFYON” KAMPANYASINA DESTEK

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Kan ver Afyon” kampanyasına destek vermek için Sandıklı Belediyesi önünde açılan Kızılay kan bağış noktasına gelerek yetkililerle konu hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Sandıklılılar Vakfımız tarafında düzenlenen etkinlikte 05 ve 12 Ekim Pazartesi günleri saat 10:00 ila 17:00 saatleri arasında yapılacak olan proje kapsamında Kan Bağışı yapılabilecek olup konu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Çöl; “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek tarafından desteklenen bu proje ile Afyonkarahisar ilimizin olduğu gibi Sandıklı ilçemizinde duyarlı bir şehir olması münasebetiyle “Kan ver Afyon” kampanyası Sandıklılılar Vakfımızın öncülüğünde ilçemizde başlamıştır.

Pandemi sürecini iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde yapılacak olan kan bağışı, ihtiyacı olan vatandaşlarımız için hayati önem taşımaktadır. Özellikle Covid-19 hastalığını atlatan vatandaşlarımızın yapacağı kan bağışları hastalık geçirmeyen vatandaşlarımızın vücut dirençlerini arttırmada çok yararlı olduğu yapılan tetkiklerle anlaşılmıştır.

Ben kadim ilçemiz olan Sandıklılı vatandaşlarımızın ihtiyaç halinde neler yapabileceğini, elini taşın altına sokmaktan asla geri durmayacağını çok yakından görmüş bir kardeşiniz olarak kan bağışı yaparak bu sorumluluğu da yerine getireceğinize olan inancım tamdır.

Bu vesileyle başta bu organizasyonu düzenlenmesine vesile olan Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, Kızılay Derneğine, Türkiye Afyonkarahisar Platformuna, Sandıklılılar Derneğimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN