BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL MUHTARLAR İLE YEMEKTE BULUŞTU

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL MUHTARLAR İLE YEMEKTE BULUŞTU

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muhtarlar Günü münasebetiyle Cumhuriyet Parkında ilçemizde ve köylerimizde görev yapan Muhtarlarımız ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Yapılan programa; İlçe Kaymakamımız Sayın Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mehmet Çakır, İlçe Emniyet Müdürü  Hanifi Savur, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, belediye meclis üyelerimiz, il genel meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve yerel basın mensupları katıldılar.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Mustafa Çöl; “Bu güzel günde buraya gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarımıza verdiği desteği biliyor, bu konu hakkındaki hassasiyeti yakından takip ediyoruz. Hepiniz görev yaptığınız köylerde ve ilçemizdeki mahallelerimizde fedakarca hizmetler yapıyorsunuz. Ben bu vesileyle en kötü günümüzün böyle olmasını temenni ediyor, hepinizi muhabbetle selamlıyorum tekrar hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.” ifadelerine yer verdi.

Muhtarlar günü münasebetiyle kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamımız Eflatun Can Tortop’ta; “İnşallah 2019 yılında Muhtar Günü Programını Sandıklı Kaymakamlığı Sandıklı Belediyesi olarak ortaklaşa bir programda kutlamayı istiyoruz. Muhtarlar gününüz kutlu olsun.” dedi.

Program hep beraber yapılan kahvaltının akabinde çektirilen hatıra fotoğrafı ile dilek ve temennilerin alınması ile sona erdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN