BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL KLAVYE ŞAMPİYONLARINI MİSAFİR ETTİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL KLAVYE ŞAMPİYONLARINI MİSAFİR ETTİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, 13-16 yaş ve 17-20 yaş kategorisinde Türkiye ve Dünya klasmanında dereceye giren kardeşlerimizi makam odasında ziyaret ederek kendilerine hediyeler takdim ettiler.

Bilindiği gibi birkaç gün önce 0-12 yaş arası klavye şampiyonu miniklerimizi misafir eden Başkan Mustafa Çöl, şimdi de değişik yaş kategorilerinde Sandıklı İlçemizin adını bütün Türkiye’ye ve dünyaya duyuran kardeşlerimizle bir araya geldi.

13-16 yaş kategorisinde Cumhuriyet Ortaokulundan Nisa Maya Tuncoğlu Dünya klasmanında 1. yine Cumhuriyet Ortaokulundan Bağdagül Özkan 3. olurken, aynı yaş kategorisinde Rümeysa Özen Dünya klasmanında 14, Enes Öztaş ise 49. Oldular.

17-20 yaş kategorisinde Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sinem Deniz ise, Anadil yarışması Türkiye klasmanında 2. Oldu.

Başta aileleri olmak üzere öğretmenleri, idarecileri ve kendilerini tebrik eden Başkan Mustafa Çöl, makam koltuğunu kendilerine vererek burada hızlı yazma konusunda becerilerini izleyip bundan sonraki yarışmalarda başarılarının devamını dilediler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN