BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “İLÇEMİZE YENİ SGK BİNASI HAYIRLI OLSUN”

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “İLÇEMİZE YENİ SGK BİNASI HAYIRLI OLSUN”

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz, Sosyal Güvenlik İnşaat ve Emlak Daire Başkanı Ersel Kurt, Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Başkanı Samet Fidan’dan oluşan heyet ilçemizde incelemelerde bulundular.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop tarafından karşılanan heyet ilk olarak Sandıklı Belediyesi makam odasında Başkan Mustafa Çöl ile fikir alış verişinde bulunarak ilçemizle ilgili kendilerinde bilgiler aldılar.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz’a ilçemizi ziyareti dolayı bakır el işi hediyelik takdim eden Başkan Mustafa Çöl, heyetle birlikte ilçemizde kısa bir inceleme turunu katıldılar.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in destekleriyle, Sandıklımıza inşallah yeni SGK binası yapılması yönünde SGK Başkanı İsmail Yılmaz beyden söz aldığımız için ilçemiz adına kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Bir ay içerisinde ihale süreci başlayıp, bir yıl içerisinde yeni binasında hizmet verecek olan SGK kurumu için yaklaşık 6 Milyon lira harcanacak. Ben bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan SGK Kurum Müdürümüz İsmail Yılmaz ve Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sandıklımız her şeyin en güzeline en iyisine layık. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN