BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Mustafa Çöl ilk olarak Sandıklı Belediyesi’nin önünden başlayarak kapalı pazar yeri girişine kadar Dereboyu Caddesinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Yapımına devam edilen sıcak asfalt ve bundan sonra yapılacak çevre düzenlemeleri hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Çöl, incelemeler sırasında vatandaşlar ile bir araya gelerek kendilerin dilek, istek ve teşekkürlerini kabul etti. Özellikler bu caddede ikamet eden esnaflarımız duydukları memnuniyeti Başka Mustafa Çöl’e bizzat ilettiler.

Dereboyu Caddesindeki incelemelerinin akabinde Hisar Mahalleri Kale Sokakta bulunan kilitli parke taşı döşeme işlemlerini de yerinde inceleyen Başkan Mustafa Çöl’ü Hisar Mahallesi sakinleri karşılayarak yaptıkları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

Başkan Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini en güzelini götürmek başlıca vazifemiz. Yapılan sıcak asfalt ve kilitli parke taşı döşeme işlemleri için azami hassasiyet ve gayret gösteriyoruz. Baştan sağma yada göstermelik değil, kalıcı bir hizmet olmasını, vatandaşlarımızın uzun yıllar kullanması için çaba ve özen gösteriyoruz. Bütün amacımız budur. Ben bu bağlamda gerek fikirleri ve önermeleri ile gerekse verdikleri desteklerle bizleri hizmet noktasında motive eden vatandaşlarımıza can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN