BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt’un Belediye Başkanlığı makam odasında attıkları imzalar neticesinde; 8. Sınıf öğrencilerimizin aylık yapacakları LGS denemelerine Sandıklı Belediyesi sponsor oldu.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimine destek olmanın, onların daha başarılı bireyler olmalarına katkı sağlamanın önemini her zaman vurguluyoruz.

Bu nedenle, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Bozkurt ile birlikte, Sandıklı ilçemizin 8. sınıf öğrencilerine yönelik büyük bir destek projesini hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. 8. sınıf öğrencilerimizin LGS (Liselere Geçiş Sınavı) denemelerine aylık olarak katılacakları bu projemizin sponsorluğunu üstlenmekten mutluluk duyuyoruz.

Öğrencilerimizin eğitimine ve geleceğine yatırım yapmak, onların başarılarını desteklemek, bizim için her şeyden önemlidir. Onların potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olmak, geleceğimizin parlak liderleri ve bilinçli bireyleri olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla bu projeyi hayata geçiriyoruz.

Bu vesileyle, ilçemizdeki eğitim camiasının değerli temsilcilerine, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ederim. Hep birlikte, Sandıklımızın geleceğini aydınlatacak adımları atmaya devam edeceğiz. Eğitim, ilçemizin temel taşıdır ve bu alanda yapılacak her türlü destek, Sandıklımızın daha da büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ebubekir Bozkurt ile birlikte, eğitime verdiğimiz desteği sürdürerek, gençlerimizin daha iyi bir geleceğe sahip olmalarına katkı sağlamak için elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Sandıklı Belediyesi olarak, toplumumuzun her kesiminin ihtiyaçlarına duyarlılığımızı sürdüreceğiz ve ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba harcamaya devam edeceğiz.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN