BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SANDIKLI DEVLET HASTANESİNDEKİ PROGRAMA KATILDILAR

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SANDIKLI DEVLET HASTANESİNDEKİ PROGRAMA KATILDILAR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilimiz Hemşehrimiz Dr. Hasan Arslan, Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel, Ak Parti Sandıklı İlçe Başkanı Murat Erkalan ve davetlilerden oluşan heyet, Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Abdul Fettah Nur’un davetlisi olarak Sandıklı Devlet Hastanesinde yapılan programa katıldılar.

İlk olarak Sandıklı Devlet Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürü Adem Başkurt tarafın yapılan, 2023 yılı faaliyet raporunun sunumunu izleyen heyet, akabinde Başhekim Abdul Fettah Nur’un makam odasında Sandıklı Devlet Hastanesine emeği geçerek yardımlarda bulunan hemşehrilerimize plaketlerini takdim ettiler.

Burada bir açıklama yapan Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Abdul Fettah Nur; “Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilimiz Dr. Hasan Arslan, Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İlçe Kaymakamımız Önder Çengel ve hayırsever vatandaşlarımızın sayesinde Devlet Hastanemiz günden güne gelişerek, bölgemizin sayılı hastanelerinden birisi olmak için büyümeye devam etmektedir. Ben bu bağlamda kendilerine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Daha sonra Sandıklı Devlet Hastanemize yeni yapılan servisleri gezerek Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Abdul Fettah Nur’dan bilgiler alan heyet, Sandıklı Devlet Hastanesinden ayrıldılar.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN