BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KÜLTÜR MERKEZİNİ İNCELEDİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KÜLTÜR MERKEZİNİ İNCELEDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, çok kısa bir süre içerisinde açılarak hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak olan Kültür Merkezimizi inceleyerek, konuyla ilgili yetkililerden bilgiler aldılar.

Sandıklımızda sadece çocuklarımız öğrencilerimiz olmak üzere, bütün yaş gruplarımıza hizmet verecek olan Kültür Merkezimizde incelemelerde bulunan Başkam Dr. Mustafa Çöl, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İçerisinde kütüphane, grupların ayrı ayrı çalışabileceği etkinlik odaları, cep sinema salonları, konferans ve toplantı salonları ile çok amaçlı salonları bulunduran Kültür Merkezimiz, çok kısa bir süre sonra Sandıklımıza hizmet vermeye başlayacak.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Bugün Kültür Merkezimizde gerçekleştirilen çalışmaları yakından incelemek ve bu önemli mekânın geleceğine yönelik planlarımızı değerlendirmek amacıyla ziyarette bulundum.

Çok kısa bir süre sonra açılacak olan Kültür Merkezimiz, şehrimizin kültürel ve sanatsal hayatının önemli bir parçasıdır ve bu mekânın daha da geliştirilmesi ve toplumumuza daha fazla fayda sağlaması için el birliğiyle çalışıyoruz.

Kültür Merkezimiz, sadece sanatsal etkinliklerin düzenlendiği bir mekân değil, aynı zamanda eğitim faaliyetlerinin gerçekleştiği ve toplumun bir araya geldiği bir merkezdir. Bu nedenle, Kültür Merkezimiz açıldığı zaman canlanması ve daha fazla insanımıza hizmet sunması için çaba gösteriyoruz. Sizlerin de bu süreçte desteği ve önerileri bizim için çok kıymetli. Şehrimizi daha da güzel yarınlara taşımak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkür ederim.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN