BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL İLÇEMİZDEKİ PAZARLARI ZİYARET ETTİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL İLÇEMİZDEKİ PAZARLARI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, ilçemizde pazartesi günleri kurulan pazarları ziyaret ederek esnafımızla hasbihallerde bulundular.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi.

“Sandıklı ilçemizde kurulan pazarlar hem ticaretin canlandığı hem de sosyal etkileşimlerin yoğunlaştığı alanlardır. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde gözlemleme fırsatı yakaladık. Hemşehrilerimizle sohbet ederek, onların beklenti ve taleplerini dinledik. Bu samimi ve sıcak sohbetler, yönetim olarak vatandaşlarımızın isteklerini daha yakından anlamamıza yardımcı oluyor.

Amacımız, ilçemizde yaşayan her bir vatandaşımızın daha iyi koşullarda yaşamasını sağlamak ve onların hayatını kolaylaştıracak adımlar atmak. Bu doğrultuda, pazarlarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızın nabzını tutmaya ve onların görüşlerini dikkate almaya önem veriyoruz. Belediye olarak, ilçemizin kalkınması, güzelleşmesi ve yaşanabilir bir yer olması için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Bugün burada vatandaşlarımıza hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar dileklerimizi ilettik. İlçemizin ekonomik canlılığının artması ve esnafımızın daha iyi şartlarda ticaret yapabilmesi için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.

Sonuç olarak, bugünkü ziyaretimizde gördük ki, vatandaşlarımızın desteği ve katkısıyla Sandıklımızın geleceği parlak. İlçemizi daha da güzel günlere taşımak için birlikte çalışmaya ve elbirliğiyle çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, tüm hemşehrilerimize sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyor, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN