BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜYLE BİR ARAYA GELDİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜYLE BİR ARAYA GELDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile öğle yemeği organizasyonunda bir araya gelerek, yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı istişarelerde bulundu.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeliyle sohbet eden Başkan Dr. Mustafa Çöl, kendilerinin dilek ve isteklerini dinleyerek, yapılması düşünülen hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz, Belediyemizim taşımacılık hizmetleri, ihale ve alım satım işlemleri ile dijital alt yapımızın içerisinde bulunduğu Bilgi İşlem servisi ile çok geniş bir yelpazede ilçemize hizmet veren bir Müdürlüğümüz. Doğal olarak sorumluluklarınız fazlasıyla çok. Özellikle Bilgi İşlem olarak Belediyemizin dokuz buçuk yılda aldığı mesafe belli. Bu bağlamda teknolojiye en fazla önem veren ve en çok bütçe ayıran Belediyelerden biriyiz.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hemşehrilerimizle birebir hizmet noktasında çalışan   şoförlerimizi de bu bağlamda özverili çalışmalarında dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sizlerin özverili çalışmaları sayesinde, Sandıklı Belediyesi olarak sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Sandıklı Belediyesi olarak alınan hizmetlerin ve malzemelerin temini noktasında görev yapan arkadaşlarımıza da bu bağlamda teşekkür etmek istiyorum. Bu vesileyle Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzde özverili bir şekilde görev yapan personellerime duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. İnşallah el birliği içerisinde ilçemize daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN