BAŞKAN ÇÖL YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN ÇÖL YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Mustafa Çöl bu hafta sonu tüm yurtta yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na girecek öğrenci kardeşlerimize başarılar dileklerinde bulunarak bir destek mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Öğrenci kardeşlerimizin önlerinde uzun zamandır hayallerini kurdukları Üniversitede okumak ve sonunda istedikleri mesleği icra edebilmeleri için son engel olan YKS sınavı bulunmaktadır.

Ben inanıyorum ki Pandemi dolayısıyla zor şartlarda olmalarına rağmen çalışan ve emek harcayan çoğu kardeşimiz bu yolda başarılı olacak ve istedikleri sonucu bu hafta sonu alacaklardır.

Bu zor günlerde öğrenci kardeşlerimizin sürekli yanlarında bulunarak desteklerini esirgemeyen ailelerine, eğitimcilerimize teşekkür etmeyi kendime bir borç biliyorum. Biliyorsunuz ki gelecek nesillerimizin teminatı olan gençlerimizin bizim desteğimiz ve sevgimiz dışında başka bir beklentileri yoktur.

Ben bu bağlamda sınava girecek olan bütün kardeşlerimizin aynı heyecanla yanlarında olduklarımızı bilmelerini istiyor, başarılı bir sınav geçirmelerini Allah’tan niyaz ediyorum. Dualarımız sizinle.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN