BAŞKAN ÇÖL BEYAZ MASA’DA TALEPLERİ TOPLADI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN ÇÖL BEYAZ MASA’DA TALEPLERİ TOPLADI

Ramazan Bayramı dolayısıyla dört günlük sokağa çıkma yasağında vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçları, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl tarafından Belediye santralinden telefonda toplanarak, Zabıta Müdürlüğü tarafından evlerine ulaştırıldı.

Başkan Mustafa Çöl Bayramın 1. Günü Beyaz Masa’da, Sandıklı Belediyesi’nin 512 69 46 numaralı telefonu’nu arayan vatandaşlarımıza kendileri cevap vererek ekmek taleplerini tek tek not etti.

Sandıklı Belediyesi’ni arayan vatandaşlarımız telefonun öteki ucunda Başkan Mustafa Çöl’ün olduğunu duyunca önce şaşıran heşehrilerimiz, böyle bir hizmetten duydukları memnuniyeti belirtip, Sandıklı ilçesi için gece-gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin yapmış oldukları başarılı hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkürlerini esirgemediler.

Toplanan bu listeleri Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ileten Başkan Mustafa Çöl, listelerdeki ekmeklerin en kısa sürede vatandaşlarımıza ulaşması için gereken talimatları verdiler. Bu hizmetin bayramın son gününe kadar süreceğinin altını çizen Başkan Çöl, her şey vatandaşlarımızın mutluluğu ve sağlığı için diyerek Bayramlarını tekrar tebrik ettiklerini belirtti.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN