ANKARA MİLLETVEKİLİ EMRULLAH İŞLER’DEN SANDIKLI ZİYARETİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » ANKARA MİLLETVEKİLİ EMRULLAH İŞLER’DEN SANDIKLI ZİYARETİ

Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Sandıklı ilçemizi ziyaret ederek bir takım ziyaretlerde bulundu.

61. Hükümette Başbakan Yardımcılığı, Dışişleri Komisyon Üyeliği, Güvenlik ve İstihbarat Komisyon Başkanlığı, Milli Eğitim, Kültür ve Gençlik Spor Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulunan Emrullah İşler, beraberindeki heyetle Başkan Mustafa Çöl’ün misafiri oldu.

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarını gezerek konuyla ilgili Başkan Mustafa Çöl’den bilgiler alan heyet, sera sahipleri ile bir araya geldi. İlçemizdeki sera potansiyeli, yapılan işlemler, domatesin seradan vatandaşlarımızın soflarına nasıl geldiği hakkında kendilerine detaylı bir sunumun verildiği heyet seralarda incelemelerde bulundu. Özellikle Sandıklı ilçesinin güneşi en fazla gören ilçe konumunda bulunmasını ve bundan yararlanma noktasında karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda domates yaprağının değerlendirilmesi noktasında projeler heyete takdim edildi.

çemizden ayrılırken duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler; “Sandıklı ilçemiz çok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış kadim bir şehir. Bu bağlamda Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çöl’ün ilçemizde yaptığı takdire şayan işler gözle görülüyor. Özellikle kaplıca ve ilçe modern bir görünüme kavuşmuş. Afyonkarahisar ilimizin en büyük ilçesi olan Sandıklı, her zaman bölgenin lokomotifi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Seracılık konusundaki teknolojinin ilerlediği boyut Sandıklı’da gerçekten şaşırtıcı boyutlara ulaşmış durumda. Ben başta çalışkan, genç ve dinamik Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e ve ilçemizdeki sera sahiplerine, göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, Sandıklılı vatandaşlarımıza Türkiye Büyük Millet Meclisimizden getirdiğimiz selamları gönderiyorum. İnşallah en kısa sürede tekrar Sandıklı’ya gelmek nasip olur.” İfadelerine yer verdi.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN