AKDAĞ TABİAT PARKINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » AKDAĞ TABİAT PARKINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Son zamanlarda popülerliğinin hızla artmasıyla birlikte Türkiye’nin dört bir köşesinden ziyaretçi akınına uğrayan Sandıklı Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşlarımızın Sandıklı Belediyesinden istekleri teker teker hayata geçiriliyor.

Son olarak yapılan anketlerde vatandaşlarımızın Akdağ Tabiat Parkındaki tuvalet ve lavaboların yetersizliğini dile getirmiş, bu konunun çözüme kavuşturulması istenmişti. Konu yetkililere aktarılmış konunun ivedi bir şekilde çözülmesi için gerekli talimatlar verilmişti. Bu gün itibarı ile Akdağ’a yapılan tuvalet ve lavabolar son aşamasına gelmiş olup en kısa sürede vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak ve bu sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Bunun yanı sıra Akdağ Tabiat Parkına Başkan Mustafa Çöl’ün gayretleriyle alınan ve hemşerilerimizin beğenisine sunulacak olan gezinti teknesi için yapılan iskelemizin son aşamaya gelmiş olup, bittiği zaman vatandaşlarımıza gölümüzde unutulmaz bir tekne gezintisi yaptıracağız.

Akdağ popülerliğini her gün arttırmakla birlikte, gelişen ve kendini bir önceki seneki haliyle yarışan tabiat parkı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sizlerde bu güzellikleri görmek isterseniz Sandıklı Akdağ Tabiat Parkımıza bekliyoruz.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN