AFYON MİLLETVEKİLLERİMİZDEN SANDIKLI ZİYARETİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » AFYON MİLLETVEKİLLERİMİZDEN SANDIKLI ZİYARETİ

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya ve beraberindeki heyet Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün konuğu olarak ilçemizde bir dizi temaslarda bulundular.

İlk olarak Sandıklı Belediyemizi ziyaret eden heyet, burada Başkan Mustafa Çöl tarafından karşılanarak kendilerine yapılan çalışmalar hakkında kısa bir brifing verildi. Yapılan sunumun akabinde heyet Sandıklı Ak Parti İlçe teşkilatına giderek burada İlçe Başkanı Osman Işık ve yönetim kurulu ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

Daha sonra heyet Sandıklı ilçemize yapılan en büyük Cami olma özelliğini taşıyan Millet Camisinin inşaatını inceleyerek burada Sandıklı Cami Kuran Kursu, Müştemilatı Yapma ve Yaşatma Derneği üyeleri ile buluşarak kendilerinden konuyla ilgili bilgiler aldılar.

Buradan eski sağlık meslek lisesinin olduğu alana yapılacak olan bölgenin en büyük ve en donanımlı Kültür Merkezi inşaatını gezen heyet, Başkan Mustafa Çöl’den konuyla ilgili bilgiler alarak yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

Son olarak bölgemizin en büyük Hal Merkezlerinden birisi olacak olan Sandıklı Belediyesi Üretici Hali’ni gezen Milletvekillerimiz Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya burada yaptığı açıklamada; Afyonkarahisar ilimizin en büyük ilçesi olan Sandıklı için yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün hayata geçireceği projelerin sürekli takipçisi ve destekçisi olduklarını, ilçeye yapılan yatırımların artacak çoğalacağının müjdesini verdiklerini ifade ederek ilçemizden ayrıldılar.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN