AFSÜ REKTÖRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » AFSÜ REKTÖRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş’tan Başkan Dr. Mustafa Çöl’e bir nezaket ziyareti gerçekleşti.

Gerçekleşen nezaket ziyaretinde, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile Sandıklı Belediyemiz arasındaki iş birliğinin önemi vurgulandı. Prof. Dr. Nurullah Okumuş, yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi olarak şehrimiz için en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ile iş birliğimizi daha da güçlendirerek, şehrimizin sağlık, eğitim ve sosyal alanlarda kalkınmasına katkı sağlamak istiyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ise Rektörlük nezdinde düzenlenen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitemizin Rektörü Sayın Prof. Dr. Nurullah Okumuş’u ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. İlçemizin kalkınması için akademik dünyanın bilgi ve deneyimlerini değerlendirmek, ortak projeler üretmek amacıyla üniversitemizle yakın iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin son dönemde elde ettiği başarılar ve gerçekleştirdiği projeler de ele alındı.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN