VATANDAŞLARIMIZ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » VATANDAŞLARIMIZ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Başkan Mustafa Çöl, Ak Parti İl Yönetimi, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Av. İbrahim Yurdunuseven ve İlçe yönetimimizden oluşan bir heyet Yunus Emre ve İstasyon Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiler.

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl göreve geldikleri süre zarfında söz verdikleri her şeyi yaptıklarını, vatandaşlarımızın doğumundan ölümüne kadar her zaman yanlarında olduklarını, hemşerilerimizin dilek, istek ve şikayetlerini birebir çözerek muhtarlarımız ile doğrudan bağlantı içinde olduklarının altını çizdi.

Mahalle sakinlerimiz burada Başkan Mustafa Çöl’e istek, dilek ve temennilerini ilettiler. İstasyon Mahallesi sakinleri Başkan Mustafa Çöl’e söz verdikleri, karayolu ile demiryolunu geçen asansörlü üst geçit için, Yunus Emre Mahallesi sakinleri ise söz verdiği sıcak suyun gelmesinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkürlerini ilettiler.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıların akabinde bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Yunus Emre ve İstasyon mahallelerimizde bizleri bağrına basan kıymetli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Hizmet etmemin mutluluğu ayrı bir gurur. Vatandaşlarımız inanmış yaparsa yine Ak Parti Belediyeciliği yapar diyor. Bu güven bu inanç bizlere yeter. Sizin için daha çok çalışacağız.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN