VALİ GÖKMEN ÇİÇEK’TEN SANDIKLI ZİYARETİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » VALİ GÖKMEN ÇİÇEK’TEN SANDIKLI ZİYARETİ

Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Vali Yardımcımız Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Sandıklı İlçemizde bir dizi temaslarda bulundular.

Bu kapsamda, Gülşani Konağında incelemelerde bulunan heyete Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Kaykamamı Eflatun Can Tortop, İlçe Müftüsü Mehmet Güler ve birim amirleri refakat ettiler.

Gülşami Konağından sonra İlçe Müftülüğümüze devir olan Aile ve Dini Rehberlik Merkezine gelen heyet buradan Sandıklı Oyuncak Müzesini gezerek yetkililerden bilgiler aldılar.

Ardından Ulu Camii’yi gezen heyete emekli öğretmen Hüseyin Hüsrevoğlu tarafından tarihi bilgi verildi. Buradan Sandıklı Hamam önü Camii yanındaki tarihi hamam müzesini gezen heyet, ardından Sandıklı Belediyesi makam odasında Afyonkarahisar ili Sandıklı Hüdai Termal Turizm Altyapı Hizmet birliği toplantısına katıldılar.

Son olarak Şehidimiz Yaşar Özlem’in annesini ziyaret eden Valimiz Gökmen Çiçek, protokol ile vedalaşarak ilçemizden ayrıldılar.

Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek Sandıklı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada; “Bu ikinci gelişim Sandıklı’ya daha önceki ziyaretimde bu kadar uzun kalma şansım olmamıştı. Sandıklı Belediye Başkanımız bugün bizlere mihmandarlık yaptı ve sadece %20’sini gördünüz Sandıklı’nın dedi. Bu da demek oluyor ki daha sık görüşeceğiz kendisiyle.

Bugün gezdiğimiz yerlerde çok etkilendim. Çok muazzam bir gün geçirdik Sandıklı’da ve daha yakından tanıma fırsatım oldu. Hem Belediyenin hem de Kaymakamlığın yaptığı hizmetleri görme şansım oldu. Belediye Başkanımıza ve Kaymakamımıza bu bağlamda teşekkür ediyorum.

Sandıklı Belediyesi’nin yaptığı yatırımlar bizleri heyecanlandırıyor ve Afyonkarahisar’dan takip ediyoruz. Sandıklı bizim parlayan yıldızımız, gururumuz. İnşallah daha nice yatırımları yine burada görme fırsatımız olur.” İfadelerine yer verdi.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN