TFF SÜPER LİG HAKEMİ SUAT ARSLANBOĞA SANDIKLI’DA

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » TFF SÜPER LİG HAKEMİ SUAT ARSLANBOĞA SANDIKLI’DA

Sandıklı Belediyesi, Sandıklı Kaymakamlığı, Sancim Spor Akademi, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “15 Temmuz Şehitlerini Anma Futbol Turnuvası”nın Final maçını yönetmek için Sandıklı ilçemize gelen TFF Elit Futbol hakemi Suat Arslanboğa bir takım ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un makamında ziyaret eden Suat Arslanboğa, kendileriyle gündem ve futbol içerikli bir sohbet gerçekleştirdiler. Buradan 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda yeni hizmet vermeye başlayan Teras Cafe’ye geçen heyet burada organize edilen kahvaltı programına katıldılar.

Akabinde Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ü ziyaret ederek kendisine Süper Lig maçlarında kullandığı forma ve kartlardan oluşan hediyeler takdim etti. Başkan Çöl, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçemize gelerek yapılan organizasyona katıldığı ve ilçemizin adını duyurmaya yardımcı olduğu için kendilerine teşekkür etti. Günün anlam ne önemine istinaden kendisine ilçemizi hatırlaması için bakır âlem hediye eden Başkan Mustafa Çöl, kendilerini ilk fırsatta Akdağ Tabiat Parkına davet etti.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN