SOSYAL İZOLASYON’DA TATİL KEYFİ DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » SOSYAL İZOLASYON’DA TATİL KEYFİ DEVAM EDİYOR

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları içinde bulunduğumuz durumda şartlarını vatandaşlarımızın sağlığı noktasında kendisini en son teknolojik cihazlarla güncelleyerek hizmete devam ediyor.

Baştan sona yenilenen apart daireleri, çocuk oyun alanları, mesire ve dinlenme mekanları ile büyük bir değişim geçiren kaplıcalarımıza misafirlerimiz şimdiden gelmeye başladılar.

Her apart dairenin misafirlerimiz kullanmadan önce tek tek dezenfekte edilerek kendilerine teslim edildiği kaplıcalarımızda steril havuz keyfini yaşanmaya başladı. Büyük bir titizlikle yapılan dezenfekte çalışmaları kapsamında, hemşehrilerimizi rahatsız edebilecek her türlü konu İşletme Müdürlüğümüz tarafından ortadan kaldırılarak “Şifa” kaynağı olan Sandıklımıza yakışır bir hizmet yapılmaktadır.

Sizde 2000 yıllık geçmişi olan Şifa’nın kaynağı Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında temiz, ferah ve sağlıklı bir tatil geçirmek istiyorsanız Hüdai Kaplıcalarımızın 0 272 535 73 27 numaralı telefonu ile http://hudai.sandikli.bel.tr web sitemizi inceleyebilirsiniz.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN