ŞİFANIN BİR NUMARASI SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » ŞİFANIN BİR NUMARASI SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARI

2000 yıllık tarihi ile Şifa Şehri ilçemize her gün ülkemizin değişik yöre ve bölgelerinde yüzlerce misafir gelmekte, kaldıkları süre zarfında sağlık ile sıhhatlerini geri kazandıktan sonra memleketlerine büyük bir mutlulukta gitmektedirler.

Özellikle Pandemi döneminde sağlık ve şifa şehri Sandıklı’mız yoğun bir şekilde ziyaret edilmiş, doğal ve termal tatilin zevkini çıkarmak isteyen vatandaşlarımız tarafından sıklıkla ziyaret edilerek iyileşme öykülerini gerek sosyal medya’da gerekse kaleme aldıkları yazılarla ifade etmişlerdir.

Covid-19 salgını sebebiyle kaplıcalarımızda dezenfekte ve temizlik çalışmaları da son derece titizlikle yapılıyor olup, vatandaşlarımız yapılan çalışmalara verdikleri güzel tepkiler bunun en büyük kanıtıdır.

Sıcak ve soğuk su banyoları, sauna, çamur, kür merkezi, içmeleri, umumi banyoları, apart odaları, mesire alanları ile doğayla iç içe termal tatilin zevkini sizlerde bizimle yaşamak istiyorsanız, hudai.sandikli.bel.tr web sitemizi inceleyebilir, Sandıklı Belediyesi santral numaramız olan  444 60 03’ü aradıktan sonra 2 tuşuna basarak Hüdai Kaplıcalarımıza ulaşabilirsiniz.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN