SICAK YEMEK YARDIMI 7 YILDIR DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » SICAK YEMEK YARDIMI 7 YILDIR DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, 7 yıldır senenin 365 günü bayram ve resmi tatil arası vermeden dağıtılan sıcak yemek yardımımız artarak devam ediyor.

Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından organize edilen yemek dağıtım işi, 7 yıldır olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi, engelli, bakıma muhtaç ve yaşlı vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl tarafından belirli süre ve aralıklarla kontrol edilen sıcak yemek dağıtımı, Hüdai Kaplıcalarımızda sağlıklı ortamlarda titizlikle hazırlanarak, sefertasları ile vatandaşlarımızın kapısına kadar bırakılıyor.

Günde yaklaşık 400 ailemize 3 çeşit sıcak yemeği ekmekleriyle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdıkları için duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl; “Biz vatandaşlarımıza günlük sıcak yemeğini, Allah rızası için sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde yorulmadan, bıkmadan, usanmadan yaparak hemşehrilerimizin hayır duasını almak için büyük bir zevkle uğraş veriyoruz.

Vatandaşlarımızın her gün kapısını çalıyor, yemeklerini bırakıyor, ihtiyaçlarını soruyor Sandıklı Belediyesi olarak imkânlarımız doğrultusunda kendilerine destek olmak için çalışmaya devam ediyoruz. Ben bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hemşehrilerimizin her zaman yanlarında olduklarımızı bilmelerini istiyoruz.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN