ŞEHİR HAMAMI REKOR ÜSTÜNE REKOR KIRIYOR

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » ŞEHİR HAMAMI REKOR ÜSTÜNE REKOR KIRIYOR

Sandıklı Belediyesi tarafından işletilen İlçe Şehir Hamamı 2015-2016 sezonunda yakalamış olduğu başarıyı geliştirerek rekor üstüne rekor kırıyor.

2015-2016 sezonunda toplam 32.245 kişinin ziyaret ettiği İlçe Şehir Hamamında 2016-2017 sezonunda 39.831 kişi faydalandı. Tarihinde ilk defa bu kadar yoğun sezonlar geçiren Şehir Hamamı vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini vermek için küçük bakım ve onarımların ardından Ramazan Ayı içerisinde tekrardan faaliyete başlayacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha ileriye nasıl götürürüz bunların planlamasını yapıyoruz. Şehir Hamamımız her sezon kendisini yenileyen, hizmet noktasında kendisi ile yarışan bir işletme haline dönüştü. Vatandaşlarımızdan gelen istekler doğrultusunda kendimizi geliştirerek sürekli güncelleme yaparak işletmemizin kullanılabilirliğini arttırmış olduk. Bu bağlamda hizmetlerimizin vatandaşlarımız ile buluşmasında emeği geçen birim amirlerimize, personellerimize ve bizleri sürekli motive ederek işlerimizi kolaylaştıran siz değerli hemşerilimize teşekkürü bir borç biliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN