SANDIKLIDA 15 TEMMUZ DARBE TEŞEBBÜSÜ VE MİLLETİN ŞANLI DİRENİŞİ PANELİ DÜZENLENDİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » SANDIKLIDA 15 TEMMUZ DARBE TEŞEBBÜSÜ VE MİLLETİN ŞANLI DİRENİŞİ PANELİ DÜZENLENDİ

Sandıklı Belediyemizin katkılarıyla düzenlenen “15 Temmuz Darbe Teşebbüsü ve Milletin Şanlı Direnişi Paneli” Sandıklı Thermal Park Otel’de gerçekleştirildi.

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün misafiri olarak ilçemize gelen; Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve GENAR Genel Müdürü İhsan Aktaş, 15 Temmuz Darbe Teşebbüsü ve Milletin Şanlı Direnişi Panelinde düşüncelerini dile getirdiler.

İlk olarak Sandıklı ilçemizde bir şehir turu yapan heyete Başkan Mustafa Çöl refakat ederken, Sandıklı Kadın Kültür Evimiz, Müradin Camii türbesi, Oyuncak Müzemiz, Bedesten Çarşımız, Hamam Müzemiz ile Belediye binamızda incelemelerde bulundular.

Akabinde Çiçek Seramız, Kurutma Tesisimiz ve özel bir serada incelemelerde bulunan heyet akşamda Sandıklı Thermal Park Otel’de ilçe protokolümüze ve vatandaşlarımıza düşüncelerini ileterek, ilçemiz için yapılan projeleri yakından incelediklerini bu konu hakkında duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün Sandıklı ilçesinde yaptığı yatırım, destek ve projeleri inceleme şansı bulduklarını belirten heyet, ilçenin gelişme olan bölgeler olarak göze çaptığını, ilçe halkının üretim anlamında gösterdikleri gayreti takdir ettiklerini, tarihi dolu dolu olan Sandıklı’da olmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Başkan Mustafa Çöl, panelin sonunda bir kapanış konuşması yaparak, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve GENAR Genel Müdürü İhsan Aktaş’a teşekkür ederek kendilerine günün hatırası olması sebebiyle ilçemize özgü hediyeler takdim ettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN