SANDIKLI BELEDİYESİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK YARDIMI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » SANDIKLI BELEDİYESİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK YARDIMI

Sandıklı Belediyesi tarafından her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında’ da hazırlanan gıda yardım paketleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile buluşuyor.

11 Mahallemizde muhtarlarımız ile belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerimize yapılan yardımların Ramazan ayının ilk günlerinde dağıtılarak vatandaşlarımızın faydalanması amaçlanıyor. İçerisinde bulgur, pirinç, ayçiçek yağı, makarna, çorba, salça, mercimek, şeker, çay gibi paketlerin bulunduğu ve kaliteli markaların tercih edildiği erzak paketleri dağıtılmaya başlandı.

Konu hakkında bir açıklamada yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi ve muhtarlarımız ile tespit edilen yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Ramazan ayı münasebetiyle kuru gıda paketleri dağıtıyoruz. Bu mübarek ayda kimsenin sofrası boş kalmasın istiyoruz.

Yardım paketlerimizi gece saatlerinde büyük bir titizlik içerisinde dağıtıyoruz. Ramazan ayı bereket ayıdır, yardımlaşma ayıdır, bu nedenle vatandaşlarımızın hayır duasını almak, kendilerinin yapacağı duada bulunmak yapılan bu hayır hasenatın güzelliğini ortaya çıkarmış oluyor. Ramazan yardım paketlerimizi birkaç gün içerisinde dağıtarak bu hafta sonunda mahalle iftarlarımız ile vatandaşlarımız ile buluşacağız.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN