SANDIKLI BELEDİYESİNDEN BİR YENİLİK DAHA

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » SANDIKLI BELEDİYESİNDEN BİR YENİLİK DAHA

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Hüdai Kaplıcalarımıza, Kent Ormanımıza ve Millet Bahçesine gelen engelli vatandaşlarımız, Belediyemiz tarafından alınan atlar ile gezdirilerek, vatandaşlarımıza farklı bir konsept sunulacak.

Şu anda Hüdai Kaplıcalarımıza yeni yapılan at harasında 4 adet at bulunduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, ilerleyen zamanlarda bu sayıyı çoğaltarak Sandıklı Belediyesi Atlı Spor Kulübü kurmak istediklerini belirterek, hemşehrilerimize hizmet etme noktasında farklı bir alternatif belirlediklerinin altını çizdiler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bilindiği gibi ülkemizin dört bir yanında atla yapılan farklı yarışmalar, spor dalları hatta atlarla fizyoterapi hizmetleri bile verilmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen istekleri yerine getirmek için bizlerde şimdilik 4 atla başladığımız bu hizmeti ilerleyen zamanlarda arttırarak spor kulübü kurmak noktasında adımlarımızı atacağız.

İlk olarak Hüdai Kaplıcalarımıza gelen engelli kardeşlerimiz başta olmak üzere onlara hizmet verecek olan atlarımız, yakın zamanda faaliyete başlayacak olan Kent Ormanı ve çalışmalarının başlamasına çok az bir süre kalan Millet Bahçesinde vatandaşlarımız ile buluşacak.

Bizlere bu konuda desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür ediyor, ilçemizde bu gibi farklı alanları araştırarak vatandaşlarımızla buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN