SANDIKLI BELEDİYESİ TEKNOLOJİ ALANINDA ÇAĞ ATLADI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » SANDIKLI BELEDİYESİ TEKNOLOJİ ALANINDA ÇAĞ ATLADI

 

Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Bilgi İşlem Birimi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve taleplerine daha hızlı cevap verebilmek adına hayata geçirilen yazılımlar sayesinde problemler kısa bir sürede çözülüyor.

Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulaması Android ve İos platformlarında vatandaşlarımızın beğenisine sunulurken bu program sayesinde vatandaşlarımızdan gelen talepler “Beltech” adlı sisteme yönlendiriliyor.

Sisteme yönlendirilen istek ve şikâyetler resimleriyle birlikte ilgili müdürlerin cep telefonlarına anında gitmekte, müdürler tarafından personellere yönlendirilen problemlerin anında çözülmesi için gereken işlemler yapılmaktadır.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl tarafından denetlenen program kapsamında hiçbir istek ve şikâyet cevapsız kalmamakta, vatandaşlarımıza geri dönüş bildirimi gönderilerek konunun çözüldüğü bilgisi verilmektedir.

Sandıklı Belediyesi Müdürlükleri arasındaki otomasyonu sağlayan “Beltech” programı sayesinde sorunların kısa sürede çözülmesi için somut adımlar atılmakta, vatandaşlarımızla Sandıklı Belediyesi arasındaki iletişim ağı hızlanmaktadır. Tamamen kendi yazılımımız olan uygulamanın değişik kollarda hizmet vermesi için Destek Hizmetleri Birimi Bilgi İşlem Birimi çalışmalarını sürdürmektedir.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN