SANDIKLI BELEDİYESİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BAŞLADI

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » SANDIKLI BELEDİYESİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BAŞLADI

Sandıklı Belediyesi tarafından ilk defa başlatılan Sosyal Sorumluk Projesi kapsamında vatandaşlarımızdan; kırtasiye, kıyafet, oyuncak, giyim, tekstil, ev eşyası gibi kullanmadıkları ürünler toplanarak kategorize edilip, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza teslim edilecektir.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen proje kapsamında yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın, Ziraat Bankası yanında yeni faaliyete giren binamıza giderek eşyalarını teslim etmeleri yeterli olacaktır. Eşyaların kullanılabilir, temiz ve ihtiyacı karşılayabilecek şekilde olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Başkan Mustafa Çöl; “Muhteşem Sosyal Sorumluluk Projemizi sizlerle paylaşıyoruz. Kullanmadığınız kıyafet, kitap, oyuncak ev eşyası vb eşyalarınızı alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz gönülden gönüle bir köprü oluyoruz. Toplama yerimiz Ziraat Bankası yanındaki Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğümüzdedir. Şimdiden Gönülden Teşekkür Ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN