ŞAMPİYON KIZLARIMIZDAN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » ŞAMPİYON KIZLARIMIZDAN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklıspor Gençlik ve Spor halk oyunları topluluğu ve eğitmeni Yasemin Topkoç Toy Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Afyonkarahisarda düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında minikler düzenlemesiz dalda katılıp 85. tam puan ile şampiyon olan takımımız Afyonkarahisar ilini grup müsabakalarında temsil etmeye hak kazandılar.

Konu ile ilgili olarak konuşan Başkan Mustafa Çöl; “Geçen yıl olduğu gibi sizi yine Şampiyon olarak ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. Yarışma süresince göstermiş olduğunuz başarı ile hazırlık süresince yapmış olduğunuz gayretli çalışmalardan dolayı size, hocamıza ve velilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah ilerleyen yıllarda değişik organizasyonlarda başarılarınız artarak devam eder. Hepinizin gözlerinden öpüyorum.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Mustafa Çöl ziyaret akabinde çocuklarımıza ve hocamıza hediyeler takdim ederek, Sandıklı Belediyesi olarak desteklerinin hiçbir zaman bitmeyeceğinin altını çizdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Merve ışıtmanParklarımızda çocuklarımızın oynayacağı gölgelikli kum alanları olmasını istiyoruz 🙂
  • Hüseyin KuntTrafik ışıklarının bir veya ikiye düşürülmesi Ana yolun yanına yan yol yapılıp ana yola çıkış ve karşıya geçişi bu şekilde sağlayalım inşaAllah. Allah a emanet ediyorum hayırlı görevler
  • adminKALİTE POLİTİKAMIZ Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olmak. Bu sayede de “HALKIMIZIN MEMNUNİYETİNİ” sürekli sağlamak ana hedefimizdir. İlçemiz halkının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için,

FACEBOOKTA BİZ