OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Aralık ayı olağan meclis toplantısı Başkan Mustafa Çöl’ün yönetim kurulu başkan vekilliğinde, Aktürk Makine ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Organize Sanayi Müdürü Cem Yavuz tarafından yapılan faaliyet sunumu ile başlayan Organize Sanayi Bölgesi Meclis Toplantısı, yapılacak olan faaliyetler, bölgenin genişlemesine yönelik başvuruların değerlendirilmesi, istek dilek ve temennilerin dinlenmesiyle sona erdi.

Aktürk Makine işletme sahibi Yusuf Aktürk’ün misafiri olan yönetim Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve yönetim kurulu üyeleri, öğle yemeğini işçi kardeşlerimizle beraber yediler.

Programın sonunda bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Organize Sanayi Bölgemiz yapılan yatırım ve teşviklerle günden güne ivme kazanmakta, esnaf ve iş yeri sayımız çoğalmakta bunun sonucu olarak daha fazla vatandaşımıza iş imkânı sağlanmaktadır. Bundan sonraki süreçte kendimize bir yol haritası çıkartarak yapılabilecek genişleme alanları belirleyip, Sandıklı Organize Sanayi Bölgesinde daha fazla istihdam sağlamak asıl amacımızdır.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN