ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ HEP BİRLİKTE KUTLADIK

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ HEP BİRLİKTE KUTLADIK

Sandıklı Belediyemiz tarafından geleneksel hale getirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı, sivil toplum kuruluşlarımızın destekleriyle Sandıklı Thermal Park Otel’de yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Programa İlçe Kaymakamımız Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Mehmet Çakır, protokolümüzün değerli üyeleri, sendika başkanları, üyeleri, okul idarecilerimiz okul personelleri, öğretmenlerimiz ve basınımızın temsilcileri katıldılar.

Başkan Mustafa Çöl’ün öğretmenlerimize teker teker hoşgeldiniz dilekleri ile başlayan gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Mustafa Çöl; “24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz geceye katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler günü programlarımıza bir yenisi daha ekleyerek sizlerle bir araya gelmekten sevinç ve mutluluk duyuyoruz. Ben böylesine güzel bir ortamda Öğretmenler Gününü kutlamaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.” ifadelerine yer verdi.

Açılış konuşmasının akabinde Sandıklı İlçe Kaymakamımız Sayın Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanımız Mustafa Çöl tarafından emekli öğretmenlerimize plaketleri verilerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Plaket töreninden sonra Sandıklı Belediyesi tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü ile ilgili kısa film ve pasta töreni gerçekleştirildi. Programa katılan okul müdürlerimiz tarafından kesilen pastanın akabinde 24 Kasım Öğretmenler Günü programı sona ermiş oldu.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN