ÖĞRENCİLERİMİZDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ELİ

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » ÖĞRENCİLERİMİZDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ELİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hayat geçirilen projeler kapsamında yardıma muhtaç vatandaşlarımızın evleri belirli zamanlarda temizleniyor, bakımı yapılıyor, sağlıklı hale getiriliyor ve günlük üç çeşit sıcak yemek sefertaslarıyla kapılarına kadar getiriliyor.

Bu bağlamda Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Sosyal Hizmet Bölümü öğrencileri 12-18 Aralık tarihleri arasındaki Yoksulluk Haftası münasebetiyle ekiplerimize ev temizliği ve sıcak yemek dağıtımında yardımcı oldular.

Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerimiz ev temizliklerinde ve yemek dağıtımında yardımcı olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın hayır dualarını aldılar. Öğrencilerimiz buradan Sandıklı Belediyesi tarafından açılan Engelli Bakım Merkezimize geçerek hastalarımızı ziyaret edip, engelli vatandaşlarımızın bir gün boyunca yanlarında olarak kendilerine yardımcı oldular.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Merve ışıtmanParklarımızda çocuklarımızın oynayacağı gölgelikli kum alanları olmasını istiyoruz 🙂
  • Hüseyin KuntTrafik ışıklarının bir veya ikiye düşürülmesi Ana yolun yanına yan yol yapılıp ana yola çıkış ve karşıya geçişi bu şekilde sağlayalım inşaAllah. Allah a emanet ediyorum hayırlı görevler
  • adminKALİTE POLİTİKAMIZ Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olmak. Bu sayede de “HALKIMIZIN MEMNUNİYETİNİ” sürekli sağlamak ana hedefimizdir. İlçemiz halkının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için,

FACEBOOKTA BİZ