İFTAR SOFRALARIMIZI ZAFER MAHALLESİNDE KURDUK

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » İFTAR SOFRALARIMIZI ZAFER MAHALLESİNDE KURDUK

Geleneksel Mahalle İftarlarımızı Zafer Mahallemizde vatandaşlarımızın katılımıyla TOKİ’de bulunan Türk Telekom Fen Lisesi bahçesinde ve çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi.

Zafer Mahallesi muhtarı Orhan Aslan tarafından karşılanan Başkan Mustafa Çöl, vatandaşlarımıza hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

Fen Lisesinde bulunan öğrenci kardeşlerimizede hayırlı Ramazanlar dileklerinde bulunan Başkan Mustafa Çöl, burada bulunan görevli personellere işlerinde kolaylıklar diledi. Yemek dağıtımına da katılan Başkan Mustafa Çöl, kazanın başına geçerek vatandaşlarımıza ikram edilen yemekleri dağıttı.

Hep birlikte yapılan İftar’ın ardından bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Ramazan ayında sizlerle 5 yıldır burada olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. TOKİ bölgesinde her geçen gün vatandaşlarımızın sayısı artmaktadır. Söz verdiğimiz 3. Etap TOKİ konutlarından sonra şimdi de 4. Etap TOKİ konutları ile vatandaşlarımızı ev sahibi yapmanın mutluluğunu hissediyoruz. İnşallah hep birlikte nice Ramazanlara beraberce ulaşırız. Ben bu vesileyle bizleri yalnız bırakmadığınız için mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN